Skup akumulatorów

Akumulatory stacjonarne

A A A

Akumulatory stacjonarne

Posiadacie Państwo zużyte akumulatory stacjonarne? – trafiliście do profesjonalnej firmy, uprawnionej do odbioru i transportu odpadów niebezpiecznych – baterii i akumulatorów ołowiowych (kod 16 06 01).

Odbieramy: zużyte akumulatory z zasilania urządzeń telekomunikacyjnych, zużyte akumulatory z zasilania komputerów, zużyte akumulatory z zasilania oświetlenia awaryjnego, zużyte akumulatory z zasilania alarmów, zużyte akumulatory z zasilania systemów kontroli i monitoringu w elektrowniach, zużyte akumulatory z zasilania systemów kontroli i monitoringu w stacjach dystrybucji, zużyte akumulatory z zasilania systemów kontroli i monitoringu na stacjach kolejowych oraz zużyte akumulatory z zasilania systemów kontroli i monitoringu na stacjach lotniskach posiadające na boku, na pudełku lub opakowaniu znak recyklingu - Pb (ołów).

Zapraszamy do współpracy – gwarantujemy wysokie ceny, szybką płatność, terminowość i wysoką jakość obsługi w odbiorze i transporcie złomu akumulatorów stacjonarnych z terenu całej Polski, posiadamy wszystkie wymagane prawem decyzje i zezwolenia.

Wystarczy zadzwonić – zielona linia czeka na Państwa zgłoszenie. Pracownicy firmy udzielą wszelkich niezbędnych informacji i umówią termin odbioru zużytych akumulatorów stacjonarnych.


Czekamy na Państwa telefony!!!


- cennik detaliczny lub hurtowy - tel. 538 538 538

- email: akumulatory@paleczny.pl


ZAKUP TYLKO NA PODSTAWIE FAKTURY VAT!!!

Wypełnij formularz zapytania
Wpisz nazwę klienta
Nazwa Klienta:
*
Wpisz adres e-mail
E-mail:
*
Wpisz adres zamawiającego
Adres zamawiającego:
*
Wpisz telefon kontaktowy
Telefon kontaktowy:
*
Wpisz informację o zamówieniu
Szczegóły zamówienia
(Ilość oferowanego
złomu akumulatorowego):
*
*Pola wymagane

 
1999 ÷ 2017 © PALECZNY