Oferta

Skup akumulatorów

A A A

SKUP AKUMULATORÓW (Pb i Ni-Cd) - odbiór, segregacja, transport oraz odzysk i recykling.


Specjalista w skupie akumulatorów!Cennik detaliczny lub hurtowy - w sprawie aktualnej ceny prosimy o telefon - 538 538 538PALECZNY jest uprawniony do odbioru oraz skupu akumulatorów ołowiowych i niklowo-kadmowych (Pb i Ni-Cd) - sklasyfikowanych w katalogu odpadów pod kodem 16 06 01 / 16 06 02  i jest w tej dziedzinie jednym z niekwestionowanych LIDERÓW NA RYNKU SKUPU AKUMULATORÓW W POLSCE!
Wywóz, segregacja i transport zużytych akumulatorów
Wywóz, segregacja i transport zużytych akumulatorów

PALECZNY posiada wieloletnie doświadczenie i zaufanie kontrahentów w branży odbioru, transportu i unieszkodliwiania zużytych akumulatorów ołowiowych (Pb) i niklowo-kadmowych (Ni-Cd).  Obecnie obsługuje w zakresie zbierania, segregacji i transportu zużytych akumulatorów ołowiowych (Pb) i niklowo-kadmowych (Ni-Cd) ponad 4000 podmiotów gospodarczych na terenie całej Polski i jest otwarta na wszelkie, nowe propozycje współpracy. Skup akumulatorów prowadzimy wspólnie z przedsiębiorstwem posiadającym stosowne uprawnienia i decyzje w zakresie odzysku, recyklingu i utylizacji zużytych akumulatorów ołowiowych i niklowo-kadmowych.


Specjalistyczne, atestowane pojemniki i kontenery służące do gromadzenia zużytych akumulatorów, skup akumulatorów prowadzimy własnym transportem przystosowanym do przewozu odpadów niebezpiecznych, własna baza transportowa oraz profesjonalny, przeszkolony w kwestii postępowania z odpadami niebezpiecznymi zespół pracowników - decyduje o przewadze konkurencyjnej firmy na rynku skupu zużytych akumulatorów.


Posiadacie Państwo w domu, zakładzie pracy lub warsztacie samochodowym surowce wtórne w postaci - zużytych akumulatorów ołowiowych lub zużytych akumulatorów niklowo-kadmowych, zadzwońcie na zieloną linię - przyjmiemy zgłoszenie i umówimy się na odbiór odpadów.


Skup akumulatorów prowadzimy na terenie całej Polski nie nadające się do użytku (zużyte) - akumulatory samochodowe, akumulatory żelowe, akumulatory z wózków widłowych, akumulatory z maszyn sprzątających, akumulatory z UPS, akumulatory z central telefonicznych, akumulatory z serwerowni, akumulatory przemysłowe z zasilania awaryjnego oraz wszystkie inne akumulatory posiadające na boku, na pudełku lub opakowaniu znak recyklingu z literkami Pb (ołów).

Skup akumulatorów – cena

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Nasz skup zużytych akumulatorów samochodowych – w tym m.in. ołowiowych – to miejsce, w którym wszyscy zainteresowani mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy. Cena za kg uzależniona jest przede wszystkim od dostarczonej nam ilości starego sprzętu. Im więcej, tym lepiej. Do dyspozycji klientów oddajemy również cennik, który można uzyskać pod telefonem – 538-538-538. Jesteśmy pewni, że przygotowana propozycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Skup zużytych akumulatorów – dlaczego akurat nasza firma?

Indywidualne podejście, dobre ceny oraz sprawna obsługa – to czynniki, które wyróżniają nasz skup zużytych akumulatorów samochodowych spośród konkurencji. Działamy na terenie całej Polski, a w razie zaistnienia takiej konieczności, możemy pomóc klientom w zorganizowaniu transportu akumulatorów ołowiowych na nasz plac. Skup złomu akumulatorowego to nasza specjalność, dlatego też serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Działamy na terenie całego kraju, m.in. w poniższych lokalizacjach:

 • Warszawa
 • Łódź
 • Katowice (oraz cały Śląsk)
 • Wrocław
 • Opole
 • Kraków
 • Lublin
 • Poznań
 • Kielce
 • Gdańsk
 • Rzeszów
 • Białystok
 • Bydgoszcz
 • Szczecin
 • Zielona GóraCzekamy na Państwa telefony!!!

 (w godzinach od 8.00 do 16.00)

- ilości poniżej  5000 kg  - +48 608 33 66 11

- ilości powyżej 5000 kg - +48 601 33 66 11


- email: akumulatory@paleczny.plWypełnij formularz zapytania
Wpisz nazwę klienta
Nazwa Klienta:
*
Wpisz adres e-mail
E-mail:
*
Wpisz adres zamawiającego
Adres zamawiającego:
*
Wpisz telefon kontaktowy
Telefon kontaktowy:
*
Wpisz informację o zamówieniu
Szczegóły zamówienia
(Ilość oferowanego
złomu akumulatorowego):
*
*Pola wymagane