Skup akumulatorów

Akumulatory trakcyjne

A A A
Akumulatory przemysłowe.

Posiadacie Państwo zużyte akumulatory trakcyjne (przemysłowe)? – trafiliście do profesjonalnej firmy, uprawnionej do odbioru i transportu odpadów niebezpiecznych – baterii i akumulatorów ołowiowych (kod 16 06 01).

Odbieramy:
  • zużyte akumulatory z pojazdów elektrycznych: zużyte akumulatory z pojazdów golfowych, zużyte akumulatory z wózków elektrycznych, zużyte akumulatory z skuterów elektrycznych, zużyte akumulatory z wózków inwalidzkich, zużyte akumulatory z pojazdów użytkowych oraz zużyte akumulatory z pojazdów platformowych,
  • zużyte akumulatory z maszyn transportowych i podnoszących: zużyte akumulatory z wózków jezdniowych, zużyte akumulatory z wózków widłowych, zużyte akumulatory z holowników, zużyte akumulatory z podestów ruchomych, zużyte akumulatory z platform, zużyte akumulatory z podnośników koszowych oraz zużyte akumulatory z paleciaków,
  • zużyte akumulatory z maszyn czyszczących
     posiadające na boku, na pudełku lub opakowaniu znak recyklingu - Pb (ołów).

Zapraszamy do współpracy – gwarantujemy wysokie ceny, szybką płatność, terminowość i wysoką jakość obsługi w odbiorze i transporcie złomu akumulatorów przemysłowych z terenu całej Polski, posiadamy wszystkie wymagane prawem decyzje i zezwolenia.

Wystarczy zadzwonić – zielona linia czeka na Państwa zgłoszenie. Pracownicy firmy udzielą wszelkich niezbędnych informacji i umówią termin odbioru zużytych akumulatorów trakcyjnych.

Czekamy na Państwa telefony!!!


ZIELONA LINIA (w godzinach od 7.00 do 21.00):

- ilości detaliczne (od 1 do 200 sztuk tj. <2 Mg)   - +48 608 33 66 11

- ilości hurtowe    (powyżej 2000 kg   tj. >2 Mg)   - +48 609 33 66 11

- email: akumulatory@paleczny.pl


ZAKUP TYLKO NA PODSTAWIE FAKTURY VAT!!!

Wypełnij formularz zapytania
Wpisz nazwę klienta
Nazwa Klienta:
*
Wpisz adres e-mail
E-mail:
*
Wpisz adres zamawiającego
Adres zamawiającego:
*
Wpisz telefon kontaktowy
Telefon kontaktowy:
*
Wpisz informację o zamówieniu
Szczegóły zamówienia
(Ilość oferowanego
złomu akumulatorowego):
*
*Pola wymagane