Oferta Ekologia.pl

A A A

Ekologia.pl - Ekologia w zasięgu ręki! - Zielono, pozytywnie, nowocześnie!

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom współczesnego świata ekologicznego oraz oczekiwaniom ekokonsumentów PALECZNY podejmuje wiele działań proekologicznych wpisujących się w nurt społecznej odpowiedzialności biznesu ekologicznego opartego na poszanowaniu środowiska i przyrody.

Jedną z największych inicjatyw, która odbiła się szerokim echem wśród społeczeństwa i mediów (prestiżowa nagroda Webstar 2009) było stworzenie portal-u www.ekologia.pl

Najstarszy i jak dotąd największy serwis ekologiczny istnieje od 2007 i porusza zagadnienia z zakresu ekologii, ochrony środowiska i ochrony przyrody oraz biznesu w branży ekologicznej.

Ideą funkcjonowania ekoportal-u jest dostarczanie najnowszych informacji ekologicznych z obszaru ekologii i ochrony środowiska, edukowanie, propagowanie działań proekologicznych.

Portal ekologiczny umożliwia dostęp do atlasu zwierząt, tematycznych encyklopedii i słowników, ofert pracy, porusza zagadnienia prawne oraz jest platformą wymiany poglądów internautów.

PALECZNY jest także inicjatorem ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Przyroda ojczysta” promującego piękno polskiej przyrody.